-

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


مرخصي زندانيان ماه رمضان 96
 
اعطای مرخصی ویژه به زندانیان واجد شرایط در ماه رمضان 96 – جديدترين …
www.momtaznews.com › وب گردی
Translate this page
به گزارش ممتاز نیوز، وی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: ما علاوه بر آئین نامه مرخصی‌ها در ایام خاص همچون عید نوروز، ماه رمضان و ماه محرم به صورت ویژه از رئیس قوه قضائیه اذن مرخصی می‌گیریم. وی افزود: در سال‌های قبل همزمان با آغاز ماه رمضان و ایام لیالی قدر و با هدف حضور زندانیان در مساجد و تکایا پیشنهادی را در قالب درخواست مرخصی تقدیم …
بخشنامه مرخصی زندانیان به مناسبت شب های قدر و عید فطر ابلاغ شد …
https://www.mehrnews.com/…/بخشنامه-مرخصی-زندانیان-به-مناسب…
Translate this page
Jun 22, 2016 – بخشنامه مرخصی زندانیان از سوی رئیس قوه قضاییه به مناسبت شب های قدر و عید فطر ابلاغ شد. … تبصره: محکومین به حبس که باقیمانده حبس آنها کمتر از شش ماه باشد و فاقد شاکی یا مدعی خصوصی باشند، مرخصی منتهی به آزادی اعطاء می شود. ب: زندانیانی که صرفاً به دلیل عجز از پرداخت جزای نقدی در حبس به سر می برند:
زندانیان در ماه رمضان به مرخصی می روند – عصرایران
www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی
Translate this page
Sep 8, 2008 – دادستان های سراسر کشور ملزم به اجرای این بخشنامه بوده و علاوه بر آنها شورای طبقه‌بندی زندانها نیز می‌توانند در اجرای تبصره 2 ماده 124 آیین‌نامه اجرائی سازمان زندانها به زندانیان مرخصی اعطاء کنند .
مرخصی ۶ هزار زندانی در ماه رمضان – نیک صالحی
www.niksalehi.com/…/مرخصی-6-هزار-زندانی-در-ماه-رمضان.html
Translate this page
Aug 19, 2009 – این اظهارات در حالی از سوی سالارکیا مطرح می شود که رئیس پشیین قوه قضائیه در سال گذشته بخشنامه ای مبنی بر اعطای مرخصی به محکومان زندانی صادر و به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور ابلاغ نمود.معاون دادستان تهران در امور زندانها از اعطای مرخصی به ۶ هزار زندانی استان تهران در ماه مبارک رمضان خبر داد.
مرخصي زندانيان ماه رمضان 96 | دیسشاپ – دانلود اهنگ ارارات
thisshop.hypershop24.ir/مرخصي-زندانيان-ماه-رمضان-96/
Translate this page
مرخصي زندانيان ماه رمضان 96. 1 . اعطای مرخصی ویژه به زندانیان واجد شرایط در ماه رمضان 96 – جديدترين … 10 ژوئن … وی افزود: در سال‌های قبل همزمان با آغاز ماه رمضان و ایام لیالی قدر و با هدف حضور زندانیان www.momtaznews.com/اعطای-مرخصی-ویژه-به-زندانیان-واجد-شرای/در مساجد و تکایا پیشنهادی را در قالب درخواست مرخصی تقدیم …

 NS